אודותינו

קבוצת עמינח היא תשלובת הרהיטים הגדולה בישראל. במשך למעלה מ-80 שנה עמינח מספקת את מכלול פתרונות השינה והאירוח המובילים בישראל, באיכות בלתי מתפשרת. עמינח הציבה סטנדרטים חדשים של איכות שינה בישראל.

עמינח מייצרת ומשווקת את המותגים המובילים בעולם השינה והאירוח: עמינח, King Koil, ספפה, מיטה וחצי, סוויספלקס מערכות מתכווננות, Serta Masterpiece, רים, אמריקן קומפורט, Innovation, ועוד.

מוצרי עמינח זמינים בכל רחבי ישראל דרך רשתות הקבוצה וחנויות עצמאיות. בבעלות עמינח הרשתות ״עמינח סנטר״, ״אמריקן קומפורט״ ו״גוד נייט״ – 46 חנויות בפריסה ארצית. בנוסף, בבעלות עמינח חנות ייחודית של המותג ״עמינח מדיק״ וחנות קונספט של מותג הרהיטים הדני העכשווי Innovation. בנוסף, ישנן 300 חנויות רהיטים נוספות בארץ המוכרות את המוצרים המובילים של עמינח.

כמו כן, עמינח משווקת את מוצריה למדינות רבות בעולם: ארה״ב, רוסיה, קנדה אוסטרליה ועוד. בהונגריה לעמינח רשת חנויות מובילה בשם ״קארדו״.

כל מוצרי עמינח יוצאים תחת ידם של מומחים בתחום הייצור והפיתוח, עוברים בקרת איכות קפדנית ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. כל המוצרים עומדים בתקן האיכות הבינלאומי ISO. כמו כן, עמינח זכתה להמלצתה של האגודה הישראלית לכירופרקטיקה.

——————————-

עמינח יוסדה בשנת 1932 על ידי אברהם שוורץ ז”ל כרפדיה קטנה ביפו. תוך זמן לא רב העסק הלך והתרחב ועבר מריפוד לייצור מלא של מזרונים. במהלך השנים שוורץ השכיל להשקיע חזרה אל תוך העסק, במיוחד לתחום המחקר והפיתוח. גישתו הייתה השאיפה למוצרים האיכותיים ביותר, שהצעידו את עמינח קדימה בצעדי ענק והפכה את מוצריה לשם דבר בארץ ובעולם.

גם כיום עמינח משקיעה במחקר ופיתוח, שואפת תמיד לאיכות הגבוהה ביותר והיכולת להמציא מחדש גם את הפופולריים ביותר מתוך פתרונות השינה והאירוח שלה. האמונה לפיה עובדים בעמינח היא שתמיד אפשר לשפר, תמיד אפשר להגיע למוצרים איכותיים ומתקדמים אף יותר.

מתחם המחקר, הפיתוח והייצור של עמינח ממוקם במושב ניר צבי, מתפרש על 30,000 מ״ר וכולל שישה מפעלים עצמאיים: מזרונים, קפיצים, עץ, מתכת, ספוג והרכבה.

כל המזרונים של עמינח מיוצרים על פי הזמנה. לאחר שהלקוח בחר את המזרון הנכון עבורו באחת מחנויות עמינח ההזמנה נשלחת למרכז הייצור ורק אז מתחיל תהליך הייצור וההרכבה של המזרון. כך מבטיחה עמינח את האיכות הגבוהה ביותר המתאימה במדויק לצרכי הלקוח.

במתחם עמינח בניר צבי ממוקמים גם כל אגפי הנהלת החברה. הריכוזיות במקום אחד מבטיחה שיתוף פעולה הדוק בין כל הגורמים בחברה ומבטיחה את המוצרים האיכותיים ביותר.

——————————-

במהלך השנים עמינח הציגה פריצות דרך מחשבתיות בנושא פתרונות השינה והעמידה פיתוחים חדשניים שייחדו אותה לעומת המתחרים.

המרכז הבריאותי: המרכז הבריאותי בא לתת מענה לבעיה הנפוצה של כאבי גב תחתון ממנה סובלים כ-60%  מהישראלים. פיתוח ייחודי של עמינח הנועד למנוע את שקיעת המזרון בחלקו המרכזי ולספק תמיכה מלאה בזמן השינה. המרכז הבריאותי הוא מערכת תמיכה מתקדמת המורכבת מנחשולי פלדה התומכים ו״דוחפים מעלה״ את הגב ומעניקים לשרירי עמוד השדרה והצוואר מנוחה מרבית. בלי המרכז הבריאותי על שרירי הגב לעבוד כפליים קשה על מנת לשמור את עמוד השדרה ישר כשהגוף נח. כל מזרוני עמינח מיוצרים עם המרכז הבריאותי.

ספפה: עמינח תמיד הקדישה זמן ומחשבה לבני הנוער, לצרכי השינה שלהם. השינה חשובה מעין כמוה לבני הנוער, לגופם שעדיין גדל, מתעצב ומתפתח וזקוק לתמיכה המרבית בזמן השינה. כמו כן, בני נוער תמיד רוצים לבטא את הייחוד והעצמאות שלהם, ועבורם בדיוק עמינח המציאה את הספפה – ספת נוער אופנתית ומעוצבת הנפתחת למיטה, עם המזרונים האיכותיים של עמינח המצוידים במרכז הבריאותי. קונספט נהדר לחדרי ילדים ובני נוער המספק אווירה שונה במהלך היום.

מיטה וחצי: ילדים ובני נוער כיום יודעים בדיוק מה הם רוצים, ואחד הדברים שעמינח זיהתה שהם רוצים מאוד זה מיטה ״כמו של הגדולים״. במיוחד עבורם עמינח יצאה עם קולקציה ייחודית לבני הנוער, מיטות ברוחב של 1.20 מטר. זה הרוחב האידיאלי לחדרי ילדים שנוטים להיות קטנים יותר מחדר השינה של ההורים, ובו זמנית מספקים לילד את הרגשת המרחב של מיטה רחבה והחופש ״לישון באלכסון״.